Már húsz éve, hogy ellopták Békásmegyeren az autóm csomagtartójából a - ha jól emlékszem öt - VHS kazettát, de még mindig reménykedem, hogy valahol, valakinél felbukkan. A felvételek (egyebek mellett) a fiamról és a lányomról (Cili és Matyi) készültek születésüktől kb. 3-4 éves korukig. Volt...
December 14. este 10-11 óra környékén a Ferenc Körút- Mester utca eleje magasságában elvesztettem iPhone 7-es telefonomat. Perzső színű fényes szilikon tokban volt, teljes képernyőt borító védőfóliával. Nagyon keresem, 2 napos volt, és az előzőleg elhagyott telefonomat pótoltam vele. :(
2019.12.16. a Dob utcában találtam egy szürke Sodami bőröndöt, tele férfi ruhákkal.
Egy barna bőr Inet feliratú kopott kulcstartón 7-8 kisebb méretű kulcsot vesztettem el. A motorom oldaltáskáján lógott, valahol a Kazinczy utca-Széll Kálmán tér- Nagykovácsi útvonalon esett le tegnap, dec 14-én.
Ma dél - egy óra felé hagytam el slusszkulcsomat a Városligetben. Fekete Honda logós kulcs, piros madzaggal egy karabiner volt ráerősítve.
A becsületes megtalálónak karácsonyi finomságokat tudok felajánlani.
Budapesten a mai nap/12.13./ este elvesztettem a kocsi kulcsomat. Kék sörnyitó is és egy biciklizár is volt rajta.
kb. 8 db. kulcs, melyeket Dunakeszi Alsón veszítettem el november végén
Másoknak értéktelen, nekem sok száz futásom benne, a Mom Park bejáratánál a kisfiam eldobta és sajnos nincs meg :(
December 6-án délután Metró 2- őn Őrs vezér és Keleti Pu közt Eltünt? Benne Személyi irarok ,némi forint Bankkártya.