Találtuk 2019.12.26-án dél tájban az 59-es villamos Süveg utcai megállója közelében, kikapcsolt állapotban.Elvesztő tulajdonjogát a pin-kód ismeretével tudja igazolni.
kis színes irattárca, BKV bérlettel, személyivel, lakcímkártyával, stb...
Szilveszter napján a Bp.-Baracska vasúton 18-19 óra tájban, (vagy a Baracska-Vál buszon)...
Mottó: A remény hal meg utoljára :)
Köszi!
Dec. 25-én Székesfehérvár, Esze T. utca és a Petõfi szobor közötti területen esett le a csomagunk tetejérõl. Számunkra értékes, karácsonyra horgoltam a fiamnak, bánkòdunk miatta.
BakóczyIstván névre személyigazolványt veszített el az illető Debrecenbe
December 23.-án este Győr belvárosában 19:30 és 20.30 között elhagytam fekete színű pénztárcámat.
Aki megtalálta, legyen szíves visszajuttatni hozzám.
Telefon számom:
+36 30 9894 897
2019.12.26-án, du.17.30-18 óra körül kulcscsomót találtam az V.ker. Deák Ferenc utcában (Fashion Street en)
lehetséges hely: Széchényi tér, forgatás közben,de használaton kívül GYŐRBEN. 2019.12.15.ÉN
Becsületes megtalálót jutalmazom! Tibot
Elhagytak pénztárcám.
Sziráki Botond névre szóló iratokkal (1992.......) és egy havi lakbéremmel.
A megtaláló jutalomban részesül, ha a tartalmával együtt kerül vissza hozzám.
Költözés során elveszett egy közepes méretű barna doboz feltételezhetően a Ferenc körúton. A dobozra rózsaszínű filccel írtuk rá a tartalmát: fotók, csetreszek. A dobozban pótolhatatlan családi emlékek vannak. Kérem a megtalálót, hogy értesítsen: 06 20 398 5095
Előre is köszönöm.