Június 6.-án Székesfehérváron a Kodolányi János ut6/8 szám közötti parkolóban elveszett 9 éves kisunokám Alcatel tipusú tablettje.Kérjük a becsületes megtalálót hívjon fel. Érd.: 06/305768759
Segítséget szeretnék kérni, ha valaki a Bp. XIII. ker. Visegrádi utca 9-13 környékén talált egy hasonló kulcsokat, kérem jelezzen. Előre is köszönöm. Érd.: nazsazs@gmail.com
Kapunyitó szürke műanyag 2020.06.10-én 09:45 -kor kiesett a hölgy zsebéből elektromos biciklin elrobogott a víztorony irányába.Helyszín Dr Rapcsák András és a József Attila utca sarkán esett ki a zsebéből. Érd.: tothjozsef5@freemail.hu 06309252743
Június 3-an a elhagytam a kulcsaimat (pecsetnyomo is volt rajta). Mosonyi utcából mentem az Újpalota felé közlekedő buszok megállójahoz. Ha valaki megtalálta kérem szóljon. Köszönöm
A csatolt képen látható órámat feltehetően az Erzsébet hídon hagytam el. Színe sötétkék, szíja nemesacél.
Lassan két hete hogy elveszett péztárcam szemelyes irataimmal. Kösz
Elvesztettem kulcsaimat Budapesten 2020.06.01. 17:00 és 18:00 között, tartalmazott két autó sluszkulcsot, több biztonsági zár kulcsot, egy mercedes karabíneres kulcstartót. Segítségüket előre is köszönöm!
Elveszett kötött pulóver , kislányomé .2020. 05 . 20 . kb 15- 18 óra között ,Óbuda , Római fürdő környéke , bicikli út Szentendre felé .
Színei : kék , sárga ,lila , zöld , csíkokra bontva .
2019. Október 3-án elvesztettük kislányom plüss bárányát. A 9. kerület Mester utcai villamos megállótól sétáltunk A Bakáts térig. Nagyon sokat jelent nekünk. Kérjük, ha valakinek megtetszett és hazavitte, gondoljon bele milyen érzés lenne, ha az ő gyerekével történne ;(
A megtalálónak pénz jutalom...
Sziasztok pàr nappal ezelött elhagytam a 85 buszon a örsvezèr tere felè vezetö uton összes iratomat szemèlyi lakcimkàrtya egy szövet pènztàrcàba volt amin làngok vannak plusz pènz is volt benne ha valaki megtalàlnà kèrem jelezze mert a lakcim kàrtyàn talàlhato cimen màr nem lakom köszönöm