Budán a II. Kerület Nagybányai úton a járdán maradt egy fekete bőrönd augusztus 29.reggel. Ruhák és egy Samsung tablet volt benne. Kérem szépen ha olvassa aki megtalálta hívjon fel!
2018.08.28-án kedden, 16:15 és 16:36 között hazafelé úton kinyílt a piros Honda robogóm hátsó doboza és kiesett belőle a sixgear trail szürke-fekete motoros dzsekim a Margit híd és a Pöttyös utca között a budai rakpart-Rákóczi híd-Könyves Kálmán körút-Üllői út útvonalon valahol.
A dszekiben 2...
Ma 15 óra körül a Balatonalmádi Óvári messzelátónál fent a szemközti padon hagytam a fekete-szürke Nixon típusú hátizsákomat és mire visszamentem érte, nem volt ott. Benne volt a pénztárcám az összes személyes iratommal, bankkártyával, jogosítvánnyal, forgalmival, kulcsokkal, 2 db fülhallgatóval,...
2018.06.07-én, 17:45-kor a Batthyány térről Békásmegyerre induló
HÉV-en, a Kolosy téren szálltam le és az ülésen felejtettem.
Elhagytam Panasonic DMC TZ57 típusú, fekete, kompakt fényképezőgépemet aug. 17-én, Barnag településen (Balaton-felvidék) egy eladó ágyú mellett.
Nagyon hálás lennék a megtalálónak, ha visszajuttatná hozzám.
2018.08.19-èn Egerben a parkoló, uszoda vagy strand környékén esetleg még a Tesco parkolóban elveszett suzuki kulcs rajta egy bőr és egy fém kulcstartó aminek a közepe hiányzik. Kérem a becsületes megtalálót juttassa vissza jutalom ellenében. Nekünk nagyon fontos lenne.
2018. 08.19-én Siófok-Szabadifürdőn a Balatonban lecsúszott a kezemről a karikagyűrű. A becsületes megtalálót jutalomban részesíteném.
Bőr kis kulcstartó elveszett 2018. július 19-én, cs. este, 23 óra körül, +/- fél óra, Óbuda Flórán-tér-Moszkva-tér-Budakeszi között. A 9-es busz, 4-6-os villamos, 22-es buszok vonalán. átszállásoknál. (Igen valószínű, hogy a Margit-híd budai hídfőjénél, amikor fölöslegesen futottam a 9-es...
Zamárdi vasút állomás közelében elvesztettem a kulcsaimat van rajta egy francia nyakba Akasztó és egy fém medál amire “you are my favorite asshole” van írva